Chat
Najczęściej oglądane anime
Najwyżej oceniane anime
Aktualności
Tenshi no Tamago / Youju Toshi / Ginga Tetsudou no Yoru
 06.03.14 /  53 czytań /  0 komentarzy

Tym razem wrzucam trzy ponadczasowe filmy z lat 80': Tenshi no Tamago, Youjuu Toshi i Ginga Tetsudou no Yoru.

Tenshi no Tamago [Oglądaj]
Youjuu Toshi Online [Oglądaj]
Ginga Tetsudou no Yoru Online [Oglądaj]
Memories
 27.02.14 /  139 czytań /  1 komentarz

Jeden film - trzy różne historie, a każda z nich narysowana w innym stylu. Przy tworzeniu tej produkcji udział brali m.in. Katshuiro Otomo (Akira), Satoshi Kon (Perfect Blue, Paprika) i kompozytorka Yoko Kanno (Cowboy Bebop). Pomyślałem że od czasu do czasu wrzucę jakieś oldschoolowe filmy, biorąc pod uwagę że często ich dostępność w internecie jest bardzo nikła, a obejrzeć warto :-)
Wszystkie trzy części oczywiście w jakości HD. Enjoy!

Memories Online [Oglądaj]
Major S3 Online
 01.02.14 /  192 czytań /  1 komentarz

Witajcie drodzy fani Majora! Mam dla was bardzo dobre wieści. Postanowiłem zająć się tłumaczeniem trzeciego sezonu i mam dla was przygotowane już 2 odcinki. Sądzę, że tłumaczenie nie jest najgorsze i przyjmie się jakoś. Myślę, że uda mi się tygodniowo jeden odcinek przetłumaczyć i wrzucić dla was oczywiście w jakości HD. Miłego seansu!

Major S3 Online [Oglądaj]
Flesz Tygodnia 11
 26.01.14 /  489 czytań /  0 komentarzy

W tym tygodniu informacje o nowej mandze Hiro Mashimy, nowym sezonie Kuroshitsuji oraz przełożonej po raz kolejny dacie premiery nowej "Czarodziejki z Księżyca".
Flesz Tygodnia 10
 11.01.14 /  371 czytań /  0 komentarzy

W tym tygodniu info m.in. o kontynuacji Sword Art Online i Mushishi oraz zwiastuny nowych produkcji takich jak Kanojo ga Flag o Oraretara czy Akuma no Riddle.
Flesz Tygodnia 09
 02.01.14 /  492 czytań /  0 komentarzy

W tym tygodniu kolejna porcja zwiastunów produkcji które zadebiutują w zimowym sezonie anime. Poza tym prezentujemy trailer nowej produkcji z uniwersum Fate/Stay Night, zwiastun Soul Eater Not! oraz kwietniowego anime zatytułowanego "Black Bullet".
Ostatnio dodane anime
[ep.02]
[ep.01]
AonM Poleca!
This text will be replaced
Ostatnio dodane hentai
[ep.02]
[ep.01]
[ep.06]
[ep.02]
[ep.02]
[ep.02]
[ep.02]
[ep.02]
Radio Kampai
a-g-w.info - Anime Games World Opening-Anime.pl - openingi i endingi online PL Anime Gakure - recenzje anime i mang OnePieceNakama - Polska strona o One Piece AnimeOnMusic - Anime online AnimeOnMusic - Anime online AnimeOnMusic - Anime online AnimeOnMusic - Anime online AnimeOnMusic - Anime online